ŠKOLA PRO PSY CONICA - PSÍ HOTEL

HOTEL PRO PSY / hlídání pejsků s ubytováním

Příjem a výdej pejsků je každý den od 9.00 - 11.00h a od 17.00 - 19.00h

Jsme tu pro Vás a Vašeho pejska 365 dní v roce.

Rezervace hotelu

Heslo:

heslo pro vstup do rezervačního systému vám sdělíme na tel. 777 153 873

Hotel pro psy Hotel pro psy

Hotel

Hotel pro psy se nachází na okraji obce Ořech, která je polohou mezi Řeporyjemi a Barrandovem a je umístěna přímo na Pražském okruhu vedoucím na letiště Ruzyně, Kladno nebo dálnici na Plzeň (mapa).

Hotel pro psy Hotel pro psy

Psi jsou ubytováni v prostorných čistých kotcích, ze tří stran chráněných pevnými stěnami, střechou a celodřevěnou podlahou, která je milosrdná ke kloubům Vašeho pejska a z velké části zabraňuje prochladnutí ……. Jižní kotce jsou vybaveny roletami pro částečné zastínění, v každém kotci je zaizolovaná bouda, která je rozdělena na předsíň a ložnici. K ubytování Vašich pejsků vám nabízíme kotce o velikostech : 2x2 metrů (foto), 3x2 metrů (foto) nebo 4x2 metrů (foto).

Při chladném počasí lze v každé boudě zapnout topení. U některých kotců je možno dopřát pejskům prostorný výběh. Cena ubytování je od 230,- Kč/den na jednoho pejska.

Venčení

Venčení pejsků probíhá 3x denně - podle povahových vlastností každého pejska - buď volně s dalšími pejsky v oploceném prostoru nebo samostatně na vodítku . Pro venčení máme k dispozici vlastní pozemek o rozloze 10. 000m2.

Venčení Venčení

Krmení

Krmení se podává 1 – 2 x denně, dle zvyklostí každého pejska. Štěňátka, mladí psi či psi se speciálními dietami jsou krmeni dle domluvy. Na výběr jsou kvalitní granulovaná krmiva, konzervy nebo si majitel může dodat krmení, na které je jeho pejsek zvyklý.

Krmení psů Krmení psů

Co s sebou ?

K přijetí do hotelu je podmínkou očkovací průkaz s platným očkováním (vzteklina, parvoviroza, leptospiroza, psinka) - nejmnéně 14 dní a nejvýše 1 rok staré!
Doporučujeme očkování proti psincovému(infekčnímu) kašli.
Každý host musí být zdráv a zbaven nechtěných zvířátek v kožíšku …. . Vše ostatní necháváme na každém majiteli, aby sám zvážil, co jeho čtyřnohému příteli může ještě více zpříjemnit pobyt u nás v hotelu. Televizi nevozte – ostatní by záviděli ……. :-)

Psí hotel

  • krátkodobé pobytyPsy je možné ubytovat již od jednoho dne (pracovní vytížení, svatba).
  • střednědobé pobytyNejčastěji využívaná nabídka (dovolená, služební cesta, pobyt v nemocnici nebo lázních).
  • dlouhodobé pobytyNabídka ubytování trvající několik měsíců (pracovní stáže, pooperační rekonvalescence).
  • zpestření pobytuV nabídce našeho hotelu je možno pobyt zpestřit základním výcvikem poslušnosti, nápravou určitých zlozvyků, či kondičním běháním.
  • bez výjimekUbytujeme i psy agresivní, nebo jinak problémové, dále pak i háravé feny.
  • dopravaPo předchozí domluvě s majitelem je možné čtyřnohého zákazníka dopravit z místa bydliště do hotelu a po ukončení pobytu ho taktéž dopravit zpět majiteli.

Psí hotel Psí hotel

Psí hotelPsí hotel

Psí hotel v zimě

Psí hotel v ziměPsí hotel v zimě

Pro větší komfort a spokojenost našich hotelových hostů máme k dispozici ke kotcům nově vybudované výběhy

Psí hotelPsí hotel

Psí hotelhPsí hotel

Psí hotelPsí hotel

Psí hotelPsí hotel

Psí hotel